Školička a miniškolička Pohádka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Školička a miniškolička Pohádka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Školičku nabízíme všem dětem od 3 let, které si dokáží hrát bez rodičů. V pestrých programech od pondělí do pátku si děti mohou vyzkoušet cvičení a pohybové hry, výtvarné tvoření různými technikami, zpívání a drobné vzdělávací a naučné hry. Na všehny čeká především spousta dětského hraní v malé skupince. Šikovné lektorky mají k dětem individuální přístup. Miniškoličku nabízíme všem dětem od 2 - 3 let. V programu od pondělí do pátku si děti mohou vyzkoušet drobné výtvarné činnosti, společné cvičení i zpívání. Na všehny čeká především spousta dětského hraní v malé skupince. Šikovné lektorky mají k dětem individuální přístup. Kroužek Pohádka je určen pro rodiče s dětmi od 1 - 3 let. Na úvod dopoledne je připravena herna, pokračujeme společným cvičením na básničky a říkanky, tanečky, pohybovou hrou a na závěr překážkovou dráhou. Pravidelně zařazujeme i malý výtvarný blok pro společné výtvarničení dětí a rodičů. Na přání rodičů je program dále obohacován o přednášky, společné výlety a další akce. Herna Čekáte s dítkem na staršího sourozence, které je na kroužku? Nebo si jen tak chcete hrát se svým synem/dcerou a jeho kamarády? Venku je chladno a vás to doma již nebaví? Tak přijďte k nám do "Herny". Odpolední Herna je pro děti od 0 do 10 let (do 6 let v doprovodu rodičů).

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5 - Stodůlky
Ulice: Chlupova 1800
Telefon: 605 920 279
E-mail: [email protected]

> Komentáře