Rodinné a mateřské centrum Sluníčko | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné a mateřské centrum Sluníčko

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Nabízíme aktivity v těchto oblastech: SOCIÁLNÍ A TERAPEUTICKÉ vytváření záchytné sociální sítě pro rodiny, které přicházejí do centra a mohou se ocitnout, nebo se ocitají v ohrožení primární poradenství – psychologické, sociální, pro ženy a dívky, právní, logopedické, finanční, speciálně pedagogické, kariérové… zprostředkování následné pomoci ve spolupráci s odborníky a odbornými pracovišti terapeutické aktivity pro rodiče a děti odlehčovací služby pro pěstounské rodiny (ve spolupráci s OSPOD Vsetín) VZDĚLÁVÁNÍ A VÝCHOVA kurzy (zaměřené na rodičovství a partnerství, motivační, odborné, jazykové…) besedy, přednášky, kulaté stoly a workshopy nácvikové aktivity pro rodiče s dětmi zaměřené na posilování rodičovských kompetencí vzdělávání pro pěstouny – besedy, celodenní vzdělávací akce (ve spolupráci s OSPOD Vsetín) KOMUNITNÍ, INTEGRAČNÍ A SPOLEČENSKO – KULTURNÍ aktivity podporující soudržnost rodiny společensko – kulturní a sportovní akce podporující setkávání širší komunity ve městě podpora kvalitního mezigeneračního soužití podpora integrace cizinců podpora integrace sociálně vyloučených

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Vsetín
Ulice: Záviše Kalandry 1095
Telefon: 737 502 215
E-mail: [email protected]

> Komentáře