Dětské centrum Korálek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětské centrum Korálek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Rodinné centrum Korálek slouží v našem městě a blízkém okolí jako prostředek prevence sociálního vyloučení zejména rodičů pečujících o děti. Je zaměřen na zlepšování a posilování zdravých mezilidských vztahů. Cílovou skupinou centra jsou především rodiny s dětmi – rodiče, prarodiče a děti. Rodinám nabízíme přátelské prostředí, kde se mohou neformálně stýkat, předávat si zkušenosti a vzájemně si pomáhat. Pro děti organizujeme programy, pomáháme jim navazovat nové vztahy a získávat nové zkušenosti. Rodinám také poskytujeme individuální poradenství s cílem posílit rodičovské kompetence a zkvalitnit rodinné vztahy. Snažíme se předcházet negativním jevům v rodinách tím, že jim poskytujeme komplexní pomoc. Provozování rodinného centra Korálek v Novém Městě po Smrkem vnímáme jako přínosné nejen pro samotné město, ale i pro celou oblast mikroregionu Frýdlantsko. Tato oblast se potýká s mnoha typickými problémy pohraničního regionu. Je zde velká nezaměstnanost, žije zde početná romská komunita. Jsme rádi, že můžeme obyvatelům našeho města a přilehlých obcí nabídnout kvalitní alternativu trávení volného času. Provoz centra funguje především na dobrovolnické bázi.

> Otevírací doba

každou středu 15.00 - 17.00

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Nové Město pod Smrkem
Ulice: Švermova 853
Telefon: 776 302 557
E-mail: [email protected]

> Komentáře