Mateřské centrum Řepík | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum Řepík

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

MC Řepík nabízí pestrý program pro rodiny s dětmi nejen z Řep. K dispozici jsou aktivity podporující psychomotorický vývoj pro děti od nejútlejšího "miminkovského" až do předškolního věku. Kromě pravidelného dopoledního programu pro děti a (pra)rodiče centrum nabízí i nepravidelné akce v odpoledních časech - kurz Aj pro nejmenší, hlídací koutek Řepík, vzdělávací semináře, kurzy, výtvarné dílny, workshopy, divadélka, klauniádu, narozeninové oslavy, venkovní akce v přilehlé zahradě atd. V rámci dopoledního programu můžeme společně s dětmi: - jen tak si pohrát a najít dětem kamarády - výtvarně tvořit a vyzkoušet s dětmi různé techniky přiměřené jejich věku - zacvičit si či zatancovat - zazpívat si s kytarou nebo klávesami - seznámit se a naučit nové říkanky Nebo prostě jen tak přijít, popovídat si a seznámit se s ostatními maminkami... Nově MONTESSORI HRÁTKY 1x za 14 dní vždy v pátek. Možnost uspořádání narozeninové oslavy. MC Řepík je součástí sítě mateřských center. Herna je pojištěna. Na dopolední program není nutné se registrovat předem, stačí přijít včas - kapacita je omezena na cca 10 dětí. Zapojit se můžeme kdykoliv v průběhu roku.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6 - Řepy
Ulice: Bendova 1121/5
Telefon: 731 319 515
E-mail: [email protected]

> Komentáře