Mateřské centrum Karolínka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum Karolínka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Mateřské centrum v našem městě otevřelo své brány maminkám počátkem dubna 2001. Idea je totožná s obecnými zásadami o činnosti mateřských center, a přesto je zcela originální a specifické. K dispozici máte zázemí: herna s množstvím hraček pro děti od 0 let s jídelním koutkem a minikuchyňkou herna - tělocvična, která je oddělitelná od běžné herny a jídelního koutu studovna - místnost pro individuální práci kuchyň a kuchyňka (sporák, mikrovlnka, lednice, kávovar, rychlovarná konvice, myčka, běžné kuchyňské nádobí a pomůcky) hygienické zázemí - dětské záchody a umyvadla, nočníky, sprcha klidová místnost pro kojení, přebalovací pult polohovací lehátka, krmící židličky, deky, polštáře, šátek na nošení miminek, gymnastické a relaxační míče, dětské matrace pro odpočinek, klouzačka, bazének s kuličkami a moho dalšího hajárna pro miminka (kočárky na spaní k dispozici) - je v chladnější místnosti, proto s tím počítejte při balení oblečení s sebou

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Trutnov
Ulice: Školní 13
Telefon: 736 677 236
E-mail: [email protected]

> Komentáře