Mateřské centrum Veverka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum Veverka

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Snažili jsme se udělat takové mateřské centrum, jaké svět neviděl . Možná si řeknete, že kurzů pro děti i dospělé je celkem dost. Ale je opravdu málo míst, kde by bylo na jednom místě soustředěno vše, co rodiče potřebují. Mohou si v klidu posedět, aniž by museli stále zabavovat děti. Ty si u nás buď pohrají v koutku, nebo se budou vzdělávat a rozvíjet své schopnosti. A naopak rodiče se mohou u nás vzdělávat formou různých přednášek a kurzů, aniž by museli řešit kam s dětmi. O ty se rádi postaráme v naší mateřské školce, která je ve stejné budově jako mateřské centrum. Spolupráce s mateřskou školkou přináší další, jistě velmi příjemnou, výhodu. Pořádáme pravidelně Pyžamové noci. Pro maminky, které se chystají k návratu do zaměstnání, připravujeme, ve spolupráci s personální agenturou Axial, přednášky o tvorbě životopisu, jak se připravit k pohovoru... Doufáme, že se Vám u nás v mateřském centru Veverka bude líbit!!!

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 3
Ulice: Seifertova 14
Telefon: 608 830 212
E-mail: [email protected]

> Komentáře