Koala Café | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Koala Café

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.1  (8x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Vnitřní dětská herna v Praze-Hostivaři, skvělá káva, čerstvé zákusky. Již 7 let pro Vás máme krásnou vnitřní dětskou hernu, která spolehlivě zabaví Vaše děti na dlouhé hodiny a Vy si mezi tím můžete dopřát chvíle zaslouženého relaxu u výborné, čerstvě pražené kávy, využít naši Wifi a zásuvky pro práci, anebo aktivně dovádět s Vaším dítkem, neboť všechny atrakce jsou určené jak pro děti, tak pro dospělé! Najdete nás na Praze 10 v Hostivaři. Nabízíme čerstvě praženou kávu, alkoholické i nealkoholické nápoje, polévky, pizzu, lasagne, čerstvé vafle, tousty, nakládaný hermelín, utopence, pečivo, sušenky, zákusky, čerstvé ovoce a další. Specializujeme se pořádání dětských narozeninových oslav a nejen dětských! K dispozici je dětské hřiště s třípatrovým bludištěm, šlapacími kárami, skluzavkami, tobogány a celkem 1060 ESDA kostek, ze kterých můžete postavit třeba hrad! To vše na ploše 700 m2! Samozřejmostí je zázemí pro nejmenší (mikrovlnná trouba na ohřev stravy, přebalovací pult, nočník..).

> Otevírací doba

Po zavřeno, Út - Ne 10:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 10
Ulice: Dolnoměcholupská 17
Telefon: 212 241 171
E-mail: [email protected]

> Komentáře