Hudební školka Slavíček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hudební školka Slavíček

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Jsme soukromá hudební mateřská škola, která je ojedinělým projektem s náplní nejen mateřské, ale i hudební a jazykové školy: vše pod jednou střechou. Jsme školka rodinného typu pro 15 dětí ve věku od 2 do 6 let. V případě zájmu zajistíme péči o Vaše ratolesti ve věku 1 – 2 let. I přes pestrý a aktivní program mají děti možnost odpočinku a relaxace. Pro spánek máme vyhrazenu ložnici. Slavíček hnízdí ve vile s velkou zahradou v klidné části Prahy pouze několik minut jízdy z centra. Uspořádání školky vyhovuje skupinovým a individuálním činnostem dětí. V prostorách uvnitř školy je k dispozici taneční a jazyková herna s okny do zahrady, vybavená nábytkem, taburety a polštářky k sezení, hračkami a pomůckami k výuce. Pro obědy a svačiny slouží jídelna. Máme moderní sociální zařízení a prostorná ložnice slouží pouze k odpočinku dětí. Filozofií naší hudební školky je rozvíjet samostatné, zdravé a sebevědomé dítě, které ve svém životě dokáže být ohleduplné, citlivé k okolnímu světu. Společně s rodiči podporujeme a posilujeme jeho všestranný rozvoj a motivaci pro touhu vzdělávat se. Jsme velcí tak akorát Pod Slavíčkova křídla se vejde 15 dětí ve věku od 2 do 6 let. Děti pracují v heterogenní skupině, kde velcí pomáhají malým kamarádům a malí se učí od velkých. Vzdělávací program je pro děti přizpůsoben a při speciálně cílených činnostech pracují velcí a malí odděleně. U ostatních aktivit potkávají a učí se spolupracovat. Fungujeme i během letních, jarních a velikonočních prázdnin.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5 - Košíře
Ulice: Karenova 1138/14
Telefon: 778 779 809
E-mail: [email protected]

> Komentáře