Miniškolka Maceška | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Miniškolka Maceška

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Lužánky - středisko volného času Brno, p.o. provozují miniškolky Maceška. Nejrozsáhlejší síť miniškolek pro předškolní děti v městě Brně a okolí. Jako jediný projekt tohoto druhu má vypracovány standardy a školní vzdělávací program. Rozvíjející program je určen pro děti od 2 let v dopoledních hodinách. Doba provozu je dopoledne 4 hodiny. Tématicky zaměřený program obsahuje pohybové cvičení, zážitkové učení, hudební a výtvarnou činnost. Program probíhá ve vyhrazené místnosti, která je vhodná k činnosti pro malé děti. V jedné skupině je vždy maximálně 15 dětí, o které se starají dvě lektorky, z nichž alespoň jedna má pedagogické vzdělání. S dětmi také chodíme pravidelně ven. Vstupné: 250Kč/ dopoledne Maceška se nachází na 8 místech v Brně a blízkém okolí. • SVČ Lužánky - pracoviště Lata - Žabovřesky Plovdivská 8, 616 00 Brno • SVČ Lužánky - pracoviště Lány - Bohunice Lány 3, 625 00 Brno • SVČ Lužánky - pracoviště Legato - Kohoutovice Stamicova 7 • SVČ Lužánky - pracoviště Louka - Vinohrady Bzenecká 23, 628 00 Brno • KCL Kotlanka - Líšeň Kotlanova 7, 628 00 Brno • CVČ Botanka - Brno-Střed Botanická 13, 602 00 Brno • MŠ Family - Juliánov Mazourova 2, 636 00, Brno • Fara - Šlapanice Římskokatolická farnost Šlapanice u Brna Masarykovo náměstí 546/9, Šlapanice

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Lidická 50
Telefon: 547 240 937
E-mail: [email protected]

> Komentáře