Montessori školka a Vzdělávací centrum Vyšehrádek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Montessori školka a Vzdělávací centrum Vyšehrádek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Montessori školka Naším cílem je cesta, kde se chceme potkávat s těmi, kdo se snaží být svému dítěti přínosem a zdravou oporou. Chceme se potkávat s dětmi a vytvářet jim takové podmínky, které je povedou ke kreativitě a smysluplnému využívání jejich času v radosti, při hře i vzdělání. Tím máme šanci i my dospělí naučit se něco od nich. Chceme se potkávat s těmi lidmi, kteří se sami aktivně snaží využít svého času k relaxaci či aktivitě, která je posune zas o kousek dál, a třeba se i něco nového naučí, nebo se inspirují a motivují. Rádi bychom, aby se tito lidé v rámci rodin potkávali a sdružovali. Aby si předávali své zkušenosti, názory a komunikovali spolu. Naším cílem je vytvářet takové prostředí a možnosti, které povedou k tomu, aby se děti a dospělí setkávali, hráli si, respektovali se a sdíleli spolu svůj čas, ne proto, že musejí, ale že chtějí. Snažíme se, aby aktivity a program Vyšehrádku v sobě zahrnoval jak stránku relaxační, oddychovou, tak i stránku vzdělávací a tvořivou. Pro rodiče s dětmi jsou připraveny i různé kurzy a cvičení.

> Otevírací doba

Dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4
Ulice: Vratislavova 28/12
Telefon: 777 752 495
E-mail: [email protected]

> Komentáře