Výtvarný kroužek pro malé děti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Výtvarný kroužek pro malé děti

Foto: Moje dílna, z.s.

> Termín

01.01.2014 - 31.12.2030

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Tento kroužek je vhodný pro děti od 4 do 6 let. Uspokojíme všechny děti s touhou po výtvarném kreativním vyjádření a rozvineme jejich dovednosti, a to v rámci mnoha výtvarných technik, se kterými se děti díky tomuto kurzu seznámí. Výtvarné techniky budeme mezi sebou kombinovat a na každém kurzu vznikne nové dílko, které si většinou děti hned s sebou odnesou domů. Z výtvarných technik, kterých se dotkneme, zmiňme malbu, kresbu, práci s keramickou hlínou, výrobu drobných dekorativních předmětů, přáníček, práce s ovčí vlnou, přírodninami i s recyklovaným materiálem. Cílem kroužku je děti seznámit s výtvarnou výchovou formou vlastního prožitku, vyzkoušet si základy tradičních technik i zcela nových a experimentálních. V průběhu školního roku budeme pracovat na jednotlivých dílech, které budou během vyučovací hodiny dokončeny. Snažíme se rozvíjet estetické cítění a vytvářet vkusné, esteticky podnětné prostředí, tvoříme práce kolektivní i individuální. Na kroužek doporučujeme zástěrku nebo starší triko. Kurz povede Jane Svobodová: – lektorka hobby kurzů pro dospělé i děti, – připravuje Vánoční dílny na Radnici ve Zlíně, dále pak Velikonoční dílny na Radnici, spolupracuji se Zoo Zlín na Adventních dílnách, – přispívá do tvořivých časopisů Praktická žena, Decor, Receptář, – byla členkou kreativního týmu v pořadu ČT1, Chalupa je hra, – je spoluautorkou knížky nápadů „52 nápadů pro každý týden v roce“ od Computer press.

> Otevírací doba

Dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Zlín
Ulice: Tř.T.Bati 39
Telefon: +420604388685
E-mail: [email protected]

> Komentáře