Narozeninová párty v Hamleys | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Narozeninová párty v Hamleys

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Jaké jsou narozeninové párty v Hamleys? Jedním slovem – fantastické! Hračky, postavy, spousta her a zábavy, narozeninový dort přímo od medvěda Hamley, zpěv, hudba a další randál. To všechno tě čeká! Stačí si vybrat, jak má tvoje párty vypadat a pozvat všechny kamarády. Na tyhle narozeniny zaručeně dlouho nezapomenou. V Hamleys jsou totiž každé narozeniny originální. Vybíráme společně, co nejvíc pobaví právě tvojí narozeninovou partu - maluj a tvoř s hračkami z dílny Arts and Crafts, zažij parádění s holkama z Luvley, nafoukni s námi kouzelné balónky, ale hlavně se těš na mlsání a hry. To je základ! Pirátská párty s princeznou Najdi ztracenou mapu a vydej se s kamarády na pirátskou výpravu. Společnost vám budou dělat ti nejprotřelejší piráti Hamleys pod velením obávaného kapitána Hračkovouse! Plavte se společně za pokladem a zažijte překvapivá dobrodružství na moři i na souši. A neboj se, nebude chybět ani krásná princezna! Párty Zpátky do pohádky I nejmenší děti zažijí v Hamleys pohádkovou oslavu se sladkým koncem! Obklopení kouzelnými hračkami a zábavou, kterou pro ně vyčaruje hadrová panenka a naši maskoti! Těště se na maňásky, hry a spoustu legrace na téma oblíbených pohádek a příběhů, na kterých v Hamleys vyrostl i náš medvěd! Párty s parádnicemi z Luvley Užij si s kamarády senzační párty s holkami z týmu Luvley! Holky ví o módě všechno a je s nimi zábava. Naučí tě kouzla s třpytivým tetovacím práškem, namalují na nehty veselé obrázky a zasvětí tě do spousty dalších tajemství módy.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Na Příkopě 14
Telefon: 735 751 031

> Komentáře