Naučná stezka Na Svatém Kopečku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Naučná stezka Na Svatém Kopečku

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Naučná stezka v lesích kolem Svatého Kopečka vám slouží od roku 1996. Jejím posláním je upozornit na zajímavosti z historie a současnosti zdejšího kraje, přičemž se zvlášť věnuje místním lesům - zákonitostem jejich přirozeného fungování, lesnímu hospodaření i rostlinstvu a živočišstvu, které les tvoří a obývá. Na trase dlouhé 7,1 km je rozmístěno celkem devět zastavení; úvodní a závěrečné zastavení jsou shodná, takže stezku můžete procházet v obou směrech. Při procházení lze s výhodou použít ostatní turisticky značené chodníky. Východisková a cílová stanoviště stezky – Svatý Kopeček a Radíkov – jsou pravidelně obsluhovány linkou MHD č. 11, odjíždějící od olomouckého hlavního vlakového nádraží. O stezku samotnou koneckonců vůbec nejde. Pokud v svatokopeckých lesích příjemně strávíte část víkendu nebo všednodenní odpoledne, budeme rádi.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Olomouc

> Komentáře