Naučná stezka Roštýnská obora | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Naučná stezka Roštýnská obora

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Okružní naučná stezka vás provede krásným lesním prostředím přírodní rezervace a historické obory. Měří 2 km, je na 11 zastavení. Není vhodná pro cyklisty. Začíná i končí na parkovišti u hradu Roštejn: Zastaveni 1. - Historie vzniku myslivosti – jak a proč vznikla myslivost. Zastavení 2. - Lov zvěře a její vývoj Zastavení 3. - Myslivecká kynologie – myslivecké zvyky a tradice Zastavení 4. - Roštejnská obora – o jejím založení r. 1592 Zastavení 5. - Obory - k čemu vznikají obory Zastavení 6. - Muflon Zastavení 7. - Prase divoké Zastavení 8. - Zvěř vyskytující se v Roštejnské oboře Zastavení 9. - Myslivecká zařízení v oboře a péče o zvěř Zastavení 10. - Sokolnictví Zastavení11. - Přírodní rezervace Roštýnská obora Zastavení cíl - Parkoviště u hradu Roštejn

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Doupě

> Komentáře