Vycházková naučná stezka Liška | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vycházková naučná stezka Liška

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Charakteristika: celodenní výlet (za půlden lze „proběhnout“) se značným převýšením po západních Krkonoších, řada krásných výhledů, panely na trase jsou zaměřeny na lesnictví a horskou přírodu Popis trasy: Na cestu můžete vyrazit od lesnické expozice Šindelka v Harrachově (poblíž hlavního parkoviště), trasa vede Mumlavským dolem kolem Mumlavského vodopádu a podél koryta řeky Mumlavy (s peřejemi, s obřími hrnci a kotly) k rozcestí Krakonošova snídaně. Odtud stále po modré (Harrachova cesta) dlouhým stoupáním na rozcestí U Čtyř pánů, zde se trasa lomí k jihu a už jen mírně stoupá k Růženčině zahrádce na severním úbočí Kotle. Z tohoto nejvyššího bodu trasy (1 380 m n. m.) cesta klesá přes Kotelské sedlo (zprvu mírně, pak prudce) na luční enklávu Dvoračky. Na tomto úseku je možnost dalekých výhledů nejen na západní Krkonoše, ale i do podhůří a Českého ráje. Z Dvoraček po zelené (Krakonošova cesta) přes rozcestí Ručičky a osadu Rýžoviště zpět do Harrachova.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Harrachov

> Komentáře