Naučná stezka Jeřáb | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Naučná stezka Jeřáb

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pěší výlet do Hradčanských stěn. Průběh trasy: Hradčany * Pod Havraní skálou * Kamenná rokle * Smolná rokle * Hradčany Popis trasy: Na výlet se vydáme od Informačního centra Hradčany západním směrem po trase značené symbolem naučné stezky a místním značením tras pro pěší (tabulky VLS). Asi po kilometru odbočíme vlevo a vystoupáme Kamennou roklí na hřeben Hradčanských stěn. Na západním úpatí Suchého vrchu odbočíme vlevo a Smolnou roklí se vrátíme zpět do Hradčan. NS Jeřáb Naučná stezka Jeřáb byla vybudována Vojenskými lesy a statky ČR a pojmenována podle vzácného Jeřába popelavého (Grus grus). Na stezce je umístěno osm informačních panelů, jeden u informačního centra a sedm po cestě, které nás seznámí s živou i neživou přírodou Ralska.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Frýdlant

> Komentáře