Soukromá školka MiniMíša | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soukromá školka MiniMíša

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Soukromá školka MiniMíša přijímá děti k docházce. Školka je svou polohou v Praze 1, ul. Hybernská 38, nedaleko stanic metra Hlavní nádráží a Náměstí republiky dostupná pro všechny pražany a také pro všechny, kteří jezdí do Prahy vlakem ze spádových oblastí s příjezdem na Masarykovo nebo Hlavní nádraží. Do školky přijímáme děti od cca 2 let. Dětem je profesionálním týmem poskytnuta maximální možná péče v krásném a zdravotně nezávadném prostředí. Rodiče si mohou pro své děti vybrat nejen z několika režimů docházky, ale po dohodě lze docházku i individuálně přizpůsobit potřebám konkrétní rodiny. Soukromá školka MiniMíša nabízí velmi příznivé ceny, ve kterých je zahrnuto i zajištění stravy pro děti. Před nástupem dítěte do školky poskytneme vždy kompletní informace a rodiče mají vždy možnost prohlédnout si naše nově zrekonstruované prostory školky.

> Otevírací doba

v pracovní dny 07-17

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Hybernská 38
Telefon: 777140347
E-mail: [email protected]

> Komentáře