Panorama Café | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Panorama Café

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nekuřácká kavárna v centru Turnova s vkusným interiérem, skvělou kávou, dětským koutkem a impozantní letní terasou. Kavárna s velmi příjemným interiérem, kde hlavní slovo mají knihy, několik starých rádií, ale také třeba stěna z živých květin. Na první pohled vás zaujme letní terasa, která v létě musí být prostě úžasná. Svou polohou na kopci totiž nabízí skvělý výhled na turnovské domy, domky a zákoutí... ano, název Panorama Café je zcela na místě. Mix kamení, dřeva, okrasných keřů a rostlin je známkou, že podobu terasy navrhl profesionál v oboru. Vkusný koutek pro děti, kde plast nemá místo v žádné podobě. Nábytek ve dřevě, knihy, plyšové retro hračky, panenky, pastelky. Skvělá káva servírovaná na dřevěném tácu s vyrytým logem kavárny. Vodu ke kávě si můžete sami nalít ze dvou skleněných džbánů volně k dispozici, na výběr je voda ochucená citrónem nebo limetkou. Hlad zaženou toasty se sýrem, sušenými rajčaty a pestem nebo se sýrem a šunkou a dorty dle denní nabídky. Vyzkoušeli jsme cheesecake, který vypadal nádherně. Nebyl špatný, ale cheesecake to chutí prostě nebyl. To je ale jediná drobná výtka k této velmi příjemné kavárně.

> Otevírací doba

Dnes v 9:00 až 21:00

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Turnov
Ulice: Jiráskova 127
Telefon: 775 281 474

> Komentáře