Kubík - Jája aneb znakování batolat | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kubík - Jája aneb znakování batolat

Foto: Rita Malášková

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-3

> Popis

Klubík - Jája nabízí pravidelný dopolední program pro maminky s dětmi od 3 měsíců do 3 let. Jája nabízí : Znakování - znakování aneb hrátky se znaky - kurz neverbální komunikace pro děti od 6 měsíců Hrátky s batolátky - hravé dopoledne pro děti již od 3 měsíců Tanečky s Jájou - pohybové hry s fantazií od 2,5 roku Tvoříme s básničkou - tvoření pro malé výtvarníky od 2let Baby ateliér - výtvarné zkoumání pro děti od 1,5 roku Výtvarné dílničky - ( nepravidelný kurz ) tématické tvořivé odpoledne pro nejmenší výtvarníky již od 1,5 roku Baby masáže a aromaterapie - kurz pro maminky kde se naučí jemnou techniku baby masáží a Aromaterapie - semináře zaměřené na matku a dítě ( kurzy jsou vhodné i pro nastávající rodiče ) Skupinky jsou rozděleny podle věku dětí. Všemi kurzy děti provází panenka Jája. Ke hrám používáme gymbaly, overbally, obruče, šátky, jednoduché hudební nástroje, kostky, plyšáčky, padák, tunel...........

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Jihlava
Ulice: Masarykovo náměstí 44
Telefon: 721301616
E-mail: [email protected]

> Komentáře