Koupaliště Rožnov pod Radhoštěm | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Koupaliště Rožnov pod Radhoštěm

> Otevřeno

červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

4  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Rožnovské koupaliště v Rožnově pod Radhoštěm nabízí svým návštěvníkům nejen nově vybudovaný rekreační bazén s atrakcemi, ale také např. 50 metrový betonový bazén s modrým nátěrem. Menší bazén je 25 metrový s 8 drahami, kachličkovaný. Brouzdaliště s malou dětskou skluzavkou je určeno pro děti do 6-ti let. Bazény nejsou vyhřívány, jsou ohřívány pouze sluníčkem. V rekeračním bazénu s atrakcemi naleznete: 10 metrů dlouhou skluzavku divokou řeku houpací bazén vodní číši masážní vzduchová lavice masážní vzduchová lůžka 5 bočních masážních trysek 2 vodní masážní děla masážní chrlič dnovou masážní perličku Popis bazénů Hloubka Velikost Rekreační bazén s atrakcemi, nerezový 1,10 - 1,30 m nepravidelný tvar 25 metrový bazén nejen pro plavce, kachličkovaný 1,20 - 1,80 m 25 x 20 m 50 metrový bazén, betonový s modrým nátěrem 0,90 - 1,40 m 50 x 20 m Brouzdaliště pro malé děti do 6-ti let se skluzavkou 0,25 - 0,40 m 16 x 12 m

> Otevírací doba

9:00-20:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Rožnov pod Radhoštěm
Ulice: Horní Paseky

> Komentáře