Oranžové hřiště Dolní Studénky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Oranžové hřiště Dolní Studénky

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Od 2. 7. 2010 mají obyvatelé obce Dolní Studénky nové víceúčelové hřiště, které milovníkům míčových sportů nabízí pískovou herní plochu a také prostor určený pro rodiny s malými dětmi. Pro nejmenší cyklisty i děti na odrážedlech je zde dlážděný chodník, který lemuje travnatá plocha se čtyřmi herními sestavami s prolézačkou, provazovým žebříkem a dalšími atrakcemi. Hřiště najde své využití také v zimě, kdy na uměle vytvořeném kopečku mohou děti sáňkovat a bobovat. V letních měsících se zde mohou jejich starší kamarádi prohánět na krosových kolech. Dovádění svých ratolestí mohou rodiče a prarodiče sledovat z deseti pohodlných laviček. Hřiště leží v blízkosti mateřské školy, která spolu s druhou místní mateřskou školou a základní školou v dopoledních hodinách může hřiště využívat v dopoledních hodinách. Odpoledne je celý volnočasový areál otevřen pro veřejnost.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Dolní Studénky
Ulice: Králec

> Komentáře