Bobová dráha v Kutné Hoře | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Bobová dráha v Kutné Hoře

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.8  (4x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Bobová dráha je umístěna ve sportovním areálu Klimeška. Dráha je unikátně položena na třech svazích a svou délkou 1565 m je nejdelší v České republice a druhá nejdelší v Evropě, převýšení dráhy je 42 m. Bobovou dráhu v Kutné Hoře tvoří dva propojené okruhy. Jedna jízda na bobové dráze je tvořena ze dvou okruhů, první okruh dráhy je rekračního typu (nižší klesání, méně prudké zatáčky) jeho délka je 750m a je tvořen 13 zatáčkami a 5 terénními zlomy, druhý okruh dráhy je spíše adrenalinového typu (větší klesání, prudší zatáčky) jeho délka je 575m a je tvořen 10 zatáčkami a 4 terénními zlomy. Na vrch kopce vás vyvezou dva výtahy se stoupáním 35%. Při jízdě na dráze je možno dosáhnout až rychlosti 58km/h, průměrná rychlost bobu je přibližně 36km/h. Rychlost jízdy na bobové dráze si každý určuje podle sebe pomocí účinné brzdy. Délka jízdy na bobové dráze je přibližně 7 minut. Parametry bobové dráhy jsou nastaveny a vybudovány tak, že jde o opravdu rekreační a zároveň adrenalinový zážitek při průjezdu tratí. Ostatní atrakce v areálu bobové dráhy Dětské čtyřkolky jsou stále populárnější mezi dětma, proto jsme pro ně v areálu bobové dráhy přichystali terénní okruh pro benzínové dětské čtyřkolky. Čtyřkolky přinesou Vašem dětem zaručenou zábavu. Okruh je ohraničen pneumatikami, které brání dětem vyjetí z dráhy. Naše dětské čtyřkolky jsou vhodné pro děti od 5ti do 11ti let. Ródeo býk vyzkoušejte mechanický simulátor rodeo býka. Obsluha rodeo býka je schopna bezpečně ovládat rychlost a směr jízdy, proti tvrdému pádu Vás chrání nafukovací matrace, proto je tato atrakce vhodná pro věkovou skupinu od 5 do 100 let. Prožijte na rodeo býku to, co prožívají drsní kovbojové na divokém západě. Areál bobové dráhy pro děti Vaše děti se můžou vyřádit v nafukovacím hradu se skluzavkou ve stylu spiderman, na horolezecké stěně, nebo trampolínách. Velké venkovní trampolíny nejsou jen pro děti, ale i dospělé (maximální hmotnost skákajícího 100kg). Na trampolíně není dovoleno skákat více lidem najednou.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Kutná Hora
Ulice: areál Na Klimešce, Pobřežní 194
Telefon: 777 609 970

> Komentáře