Muzeum vidlí v Lichnově | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Muzeum vidlí v Lichnově

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nosným tématem Muzea vidlí jsou vidle, vidláci, vidláctví a vše, co s tím souvisí. Víte, že vidle mají punc? Kolik znáte druhů vidlí? My jich máme více než 15 a práci s některými si můžete vyzkoušet i prakticky. Víte, že existují mechanické vidle? Máme i vypreparované vidláky. Aktuálně se v Muzeu vidlí nachází přes 300 exponátů. Vidle pochází od dobrovolných dárců. Kdo nedaruje vidle, není Čech! Vystaveny jsou v několika tematických expozicích - Vidlákova chýše, Týrané vidle, Puncované vidle, Mechanické vidle, Preparovaní vidláci a náš přírodní zázrak Vidlovník. Expozice jsou pod střechou i v zahradě. Zaházíte si u nás vidlemi do terče nebo zkusíte znalostní Qíz s našimi vidlemi "speciály" v ruce. Také se můžete projet na koni nebo se jen občerstvit, načerpat síly a relaxovat třeba ve Vidlákově chýši. Vaši návštěvu vám potvrdíme razítkem. Pokud přivezete s sebou vidle pro muzeum, získáte za to titul vidláka, zdokumentujeme historii vašich vidlí (sbíráme totiž i jejich příběhy), vyfotíme vás s nimi na památku a fotku umístíme do naší Galerie vidláků dárců. Každé vidle tak mají u nás svůj rodný list. [více info pro dárce]

> Otevírací doba

Otevřeno je 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dnů v roce, pokud je zrovna doma pan správce :) Domluvit se můžete předem telefonicky nebo e-mailem. Zejména pokud chcete zařadit aktivity u koní nebo s vidlemi v ruce.

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Lichnov
Ulice: Lichnov 147
Telefon: 777 826 858
E-mail: [email protected]

> Komentáře