Opičárna - lanové horské centrum Ostravice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Opičárna - lanové horské centrum Ostravice

> Otevřeno

březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Lanové centrum Opičárna nabízí dvě základní trasy s různou obtížností, kdy každá nabízí ještě několik délkových variant. Pro překonání těchto tras není nutno žádné extrémní fyzické síly, ačkoliv se může obtížnost dle zvolené trasy různit. Lanové centrum Opičárna nabízí možnost návštěvy horské lanové centrum v daných pracovních hodinách kdykoliv, bez nutnosti předchozí rezervace termínu. Doporučujeme předem s instruktorem na místě prodiskutovat, jaká trasa je pro vás ideální a jaká pro vás bude ideální výzvou. Vysoké překážky může navštívit každý, kdo dovršil alespoň 10 let a jehož minimální výška je alespoň 130 cm. U těch nejnižších je možné vyžadovat doprovod někoho z dospělých a průchod pouze určité trasy. V těsné blízkosti lanového centra se nachází rozlehlá parkovací plocha zdarma a nedaleko také najdete venkovní nebo vnitřní aquapark Rekreačního centra Sepetná s dalšími volnočasovými příležitostmi. Jak to v Opičárněs probíhá: každá návštěva začíná domluvou s instruktorem, který vám navrhne trasu a podá základní informace každý z účastníků obdrží bezpečnostní úvazek s jistícími lany a kladkou, který mu instruktor upne na tělo každý z účastníků dostane nezbytnou bezpečnostní přilbu poté proběhne krátká a jednoduchá instruktáž o bezpečnosti v parku s krátkým praktickým výcvikem nyní jste připraveni a můžete si jít užít více než hodinku zábavy a adrenalinu Co vám v Opičárně doporučí: pokud vlastníte cyklistické rukavičky není vůbec od věci si je s sebou dovézt sportovnější obutí a oblečení je také docela fajn dítě si doma klidně přeměřte, ale vždy u nás platí míra, která je v parku to, zda nějakého prcka, který je na hraně s tělesnou výškou, na vysoké překážky pustíme, závisí vždy na hlavním instruktoru dne. Věřte, že rozhodnutí je vždy jak pro naše tak i jeho bezpečí.

> Otevírací doba

Březen
sobota - neděle 10:00 - 17:00
Duben - Květen
sobota - neděle 10:00 - 18:00
Červen
sobota - neděle 09:30 - 19:00
Červenec - Srpen
pondělí - neděle 09:30 - 19:00
Září
sobota - neděle 09:30 - 18:00
Říjen
sobota - neděle 10:00 - 17:00
Listopad
sobota - neděle 10:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostravice
Ulice: Ostravice
Telefon: 739 664 450
E-mail: [email protected]

> Komentáře