Mlýn vodníka Slámy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mlýn vodníka Slámy

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.6  (5x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přijměte pozvání na ostrov rozkládající se mezi řekou Opavou a mlýnským náhonem, střeženém vodníkem Slámou. Nechte se překvapit krásou zdejší krajiny a objevte místo příhodné pro relaxaci s nádechem historie. Chuť venkova, kterou si zamilujete.. Díky své rozloze nabízí areál naprosto jedinečnou kombinaci pro sport, zábavu a odpočinek. Pohodovou atmosféru venkova podtrhuje restaurace U Mlynáře, která podmane vaše chuťové buňky uměním šéfkuchaře Petra Žurka. Místo je jako stvořené i pro vaše děti. Budou uchváceny čtyřnohými obyvateli mlýna, kteří žijí v naší minizoo a v okolí. Zamilujte si chuť venkova a využijte možnosti, jež vám přináší: - Restaurace U Mlynáře - Ubytování ve venkovském stylu - Venkovní hry, piknik v přírodě, lodičkování, cyklopůjčovna - Naučná stezka a minizoo - Bylinková zahrádka - Jezdecký klub a výuka jízdy - Mlynářovo muzeum - Svatby a oslavy - Firemní akce a catering - Veřejné akce a zážitkové balíčky ​- Možnost zapůjčení elektrokol pro výlety po okolí, nafukovacích lodiček pro sjezd náhonu, řeky či vyjížďku po rybníce Nechte si například v restauraci připravit piknikový košík, zapujčte lodičku a udělejte si romantickou vyjížďku po našem mlýnském náhodnu zakončenou ničím nerušeným piknikem v trávě.

> Otevírací doba

Po - zavřeno
ÚT - zavřeno
ST - 11:00 - 20:00 hod.
ČT - 11:00 - 20:00 hod.
PÁ - 11:00 - 22:00 hod.
SO - 11:00 - 22:00 hod.
NE - 11:00 - 20:00 hod.

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Háj ve Slezsku - Lhota
Ulice: K Mlýnu 1
Telefon: 606 718 647
E-mail: [email protected]

> Komentáře