Dětské hřiště Bambino | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětské hřiště Bambino

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Dětské hřiště Bambino je komfortně a moderně vybavené zařízení pro vyžití vašich dětí s bezbariérovým vstupem, kde si můžete za každého počasí užít spoustu zábavy na rozloze 430m2. Součástí hřiště jsou dvě hrací konstrukce, které splňují všechny bezpečnostní a hygienické normy i předpisy EU. Najdete zde velký tobogán, skluzavky, balónkové bazény, velké hrací kostky, odrážedla, a spoustu dalšího vyžití. Ideální místo odpočinku a zábavy. Atrakce jsou vhodné pro všechny od 1 až do 100let, každá atrakce je pro jinou věkovou skupinu označena na viditelném místě. Vše je navrženo tak, aby děti mohly bezpečně využít vybavení hřiště. Rodičům nabízíme příjemné posezení v kavárně, výbornou kávu s občerstvením, bezplatné WiFi připojení k internetu. Přijďte si užít svůj volný čas společně celá rodina a vyzkoušet své pohybové schopnosti. Hřiště si mohou zarezervovat školky, školy, dětské kolektivy, ale i firmy pro uspořádání různých akcí. Součástí hřiště ji i hlídací koutek, který můžete využít na krátkodobé hlídání své ratolesti. Zábavné atrakce Na hřišti je pro vás připravena herní konstrukce, která je složena se síťových chodeb, překážek, výlezů a propadlišť, doplněná skluzy, terapeutickými míčky, molitanovými matracemi, které slouží k nácviku rovnováhy, rozvíjejí koordinaci pohybu a fyzické dovednosti, boxovacími pytli, otočnými válci, tobogánem, skluzavkami, vyhlídkovými boxy, rourovými průlezy. Druhá část hřiště je situována spíše jako oddechová klidová zóna kde se nachází televize, přebalovací pult, ohrádka pro malé děti, hračky, hrací koberec, stolečky a židličky, kde si můžou děti malovat nebo tvořit společně s rodiči. Toto místo je možné využít taky k soukromým oslavám narozenin.

> Otevírací doba

1.6.2018 - 31.8.2018

Pondělí – 10:00 - 19:00
Úterý - Neděle 9:00-19:00

Jinak dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Hodonín
Ulice: Štefánikova 3948/3a
Telefon: 702 153 275
E-mail: [email protected]

> Komentáře