Pekelné sklepy Žlutice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pekelné sklepy Žlutice

> Otevřeno

červen, červenec, srpen

> Hodnocení

3.2  (5x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Pekelné sklepy jsou nezapomenutelný zážitek pro děti i dospělé. Pod historickým jádrem města Žlutice se nalézají podzemní chodby a sklepy, které byly raženy již v dávném středověku a které si oblíbili čerti. Jejich světem vás provedou zábavnou formou místní průvodci. Pod historickým jádrem města Žlutice se nalézají podzemní chodby a sklepy, které byly raženy již v dávném středověku a které si oblíbili čerti. Tedy, abychom to uvedli na pravou míru – zalíbení v nich našel především zakladatel Muzea čertů v Úštěku pan Jaroslav Stejný a s vervou se do přípravy "Pekelných sklepů" vrhl i jeho syn Filip. Díky jejich úsilí se můžete sklepy projít v každou celou hodinu, kdy vás čekají komentované prohlídky. Ten, kdo již měl možnost navštívit Muzeum čertů v Úštěku, či "sesterské" Muzeum čarodějnic v Kadani, jistě ví, že o dobrou zábavu rozhodně nebude nouze. Možná, že se vám o nezapomenutelné zážitky ze žlutického sklepení kromě vašeho průvodce postarají i nefalšovaní živí čerti. Komentované živé prohlídky se konají každou celou hodinu, tzn.: v 10, 11, 13, 14, 15 a 16 hodin, Prohlídka trvá cca 40min.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Žlutice
Ulice: Velké náměstí 249
Telefon: 774 101 124
E-mail: [email protected]

> Komentáře