Oranžové hřiště Tuchlovice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Oranžové hřiště Tuchlovice

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Od roku 2008 je v Tuchlovicích na Kladensku otevřeno nové dětské Oranžové hřiště. Hřiště bylo vybudováno za finanční podpory Nadace ČEZ, která na realizaci projektu přispěla částkou 1 milion korun. Oranžové hřiště, které se nalézá v prostoru obecního parku, je určeno pro děti ve věku od 2 do 14 let. Zatímco rodiče ocení zejména dodržení přísných evropských bezpečnostních norem, dětem udělá radost široká nabídka moderních herních prvků, které jsou na hřišti o rozloze 2000 m2 k dispozici. Ti nejmenší se mohou vydovádět na pružných hopsadlech nebo se svézt na kolotoči. Starší děti využijí prolézačky, rozhlednu nebo síťovou loď. Pro nejstarší je určen streetballový koš. Nechybí lanová dráha, houpačky či tabule na kreslení. Nové dětské hřiště je oploceno, má svého správce, provozní řád a otevírací dobu.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Tuchlovice
Ulice: Zemědělců

> Komentáře