Oranžové hřiště Šumperk | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Oranžové hřiště Šumperk

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V listopadu 2006 bylo v blízkosti Mateřské školy Pohádka v Šumperku otevřeno nové dětské Oranžové hřiště. Realizace výstavby hřiště byla financována z příspěvku Nadace ČEZ v hodnotě 1 milionu korun a příspěvku města Šumperk ve výši 50 tisíc korun. Hřiště a jeho atrakce mohou využívat děti z blízké Mateřské školy Pohádka, ale také ostatní děti z blízkých sídlišť v Šumperku. Hřiště se může pochlubit řadou hracích atrakcí jako je malá věž se skluzavkou, dvojitá houpačka vybavená navíc bezpečnostním sedátkem, nízkopodlažní kolotoč nebo vahadlová houpačka. Pro ty úplně nejmenší je zde umístěna navíc pružinová houpačka v podobě motýla, hlemýždě a včelky. Největší zájem malých návštěvníků obvykle patří věži z lanové sítě, která tvoří samotný střed celého hřiště. Veškeré herní komponenty byly vybírány s ohledem na bezpečnost hry, přitažlivé barevné provedení a kvalitní materiály, ze kterých jsou jednotlivé atrakce vyrobeny.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Šumperk
Ulice: Smetanovy sady

> Komentáře