Oranžové hřiště Opava - Malé Hoštice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Oranžové hřiště Opava - Malé Hoštice

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

4. 10. 2010 se v Opavě, v městské části Malé Hoštice, slavnostně otevřelo dopravní Oranžové hřiště. Asfaltové cesty s dopravními značkami, semafory, přechody pro chodce a dokonce kruhovým objezdem a železničním přejezdem patří ve všední dny dopoledne žákům všech 14 opavských základních a 17 mateřských škol. Na hřišti za více než 2 miliony korun se žáci pod vedením strážníků městské policie seznamují s pravidly silničního provozu. Na projekt přispěla Nadace ČEZ v rámci svého dlouhodobého programu Oranžové hřiště částkou 1 milion korun. Opavské dopravní hřiště je otevřeno pro širokou veřejnost v odpoledních hodinách, o víkendech a letních prázdninách. Asfaltový povrch lze skvěle využít pro jízdu na in line bruslích, skateboardech,dětských tříkolkách, koloběžkách a kolech. Dopravní hřiště se nachází v blízkosti fotbalového hřiště a tenisových kurtů a rozšíři tak nabídku volnočasových aktivit široké veřejnosti sportovního areálu.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Opava - Malé Hoštice

> Komentáře