Oranžové hřiště Slaný | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Oranžové hřiště Slaný

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V září 2008 bylo otevřeno sportovní Oranžové hřiště v areálu 3. Základní školy v ulici Rabasova ve Slaném. Hřiště bylo postaveno díky příspěvku Nadace ČEZ v hodnotě 2 miliony korun, dalších 650 tisíc korun investovalo město Slaný. Sportovní Oranžové hřiště disponuje lajnováním pro hru malé kopané, nohejbalu a dvou ploch pro volejbal. Nachází se zde i tenisový kurt. Sportoviště nahradilo původní asfaltovou plochu, která již nevyhovovala nárokům na bezpečnou a kvalitní hru. Část staršího hřiště byla zachována a slouží jako prostor pro rozcvičení sportovců. Hřiště o velikosti 44x22 m je oploceno. V dopoledních hodinách nejvíce využívají žáci blízké základní školy v rámci hodin tělesné výchovy a odpoledne je sportoviště otevřeno pro zájemce z řad širší veřejnosti.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Slaný
Ulice: Rabasova 821

> Komentáře