Oranžové hřiště Ševětín | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Oranžové hřiště Ševětín

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V červenci 2010 se dětem z jihočeského Ševětína poprvé otevřelo nové dětské Oranžové hřiště. V části pro nejmenší jsou připravena tři houpadla na speciální pružině v podobě zvířátek, dále houpačka se dvěmi sedátky, kolotoč a věž se dvěmi skluzavkami. V oddělené části pro větší děti je závěsný kolotoč, lezecký prvek s tyčemi na šplhání a konstrukce se dvěmi věžemi, lanovou lávkou, částí na ručkovaní a skluzavkou. Nové Oranžové hřiště je v parku v západní části Ševětína blízko sportovního areálu a základní školy. Starší a již nevyhovující vybavení původního hřiště nahradily moderní a vkusné herní prvky, které odpovídají evropských požadavkům na bezpečnost hry. Na své si zde přijdou nejen nejmenší děti ve věku od tří let, ale i jejich starší kamarádi. V horkých letních dnech zpříjemní pobyt na hřišti stín vzrostlých stromů a keřů. Od silnice odděluje hřiště vyšší živý plot. Na vybudování hřiště poskytla Nadace ČEZ 998 870 korun.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Ševětín
Ulice: veřejné prostranství ohraničené ulicemi Průběžná a Slunečná

> Komentáře