Oranžové hřiště Radnice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Oranžové hřiště Radnice

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V listopadu 2008 bylo v Radnicích ve sportovním areálu TJ Sokol slavnostně otevřeno víceúčelové Oranžové hřiště. Plocha je upravena pro sportovní vyžití a nabízí i dětské hrací prvky. Na vybudování hřiště přispěla Nadace ČEZ částkou 1,5 milion korun, další prostředky investovalo město z dotace Plzeňského kraje a ze svého rozpočtu. Na ploše bývalého hokejového sportoviště v Radnicích se nachází hřiště pro řadu oblíbených her, jako je nohejbal, florbal, 2 plochy pro tenis. Povrch sportovního hřiště o velikosti 44x26 metrů je tvořen umělou trávou III. generace. Dětské hřiště je určeno pro děti od 4 let do 15 let a na ploše 26x15 metrů nabízí celkem šest herních prvků: 20metrovou lanovou dráhu, prolézací šestihran, skluzavku, vahadlo, pérový automobil. Přednostně má sportovní hřiště sloužit mládeži, konkrétně zdejším florbalovým družstvům a základní škole v rámci sportovní výchovy. Dětské hřiště nejčastěji navštěvují děti z MŠ Radnice a samozřejmě i rodiče s dětmi.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Radnice
Ulice: Za Ohradou

> Komentáře