Oranžové hřiště Plasy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Oranžové hřiště Plasy

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V pondělí 30. srpna 2010 se oficiálně otevřelo nové multifunkční hřiště v Plasích. Na prostranství o velikosti 100 x 100 m si na své přijde doslova celá rodina: na nejmenší čekají různá houpadla, na jejich starší kamarády kolotoč, skluzavky, šplhací stěna, prolézačka a dokonce i psací tabule. Zahálet nemusí ani jejich dospělý doprovod – rodiče mohou využít koše na streetball, beachvolejbalové hřiště a pingpongový stůl. „Na vybudování víceúčelové plochy přispěla Nadace ČEZ částkou 851 760 Kč Během školního roku budou na hřiště docházet žáci mateřské a základní školy i studenti střední odborné školy a gymnázia. Využívat jej bude také středisko volného času DDM Radovánek a v letním období děti z letních táborů. Oranžové hřiště si vzali místní občané za své a na eventuální projevy vandalismu upozorňují městský úřad. Propojením projektu Oranžového hřiště s přírodní rekreační vodní plochou a jeho zasazením do prostředí areálu Velká louka vznikl ojedinělý a prostor pro rekreaci všech věkových kategorií.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plasy

> Komentáře