Oranžové hřiště Nový Jičín | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Oranžové hřiště Nový Jičín

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Od září 2008 je na největším novojičínském sídlišti v provozu Oranžové hřiště. Město vybudovalo hřiště ve spolupráci s Nadací ČEZ, která na výstavbu přispěla částkou 2 miliony korun. Aby hřiště lépe vyhovovalo potřebám dětí z různých věkových skupin, rozděluje jej stávající asfaltová plocha na dvě části. Na polovině určené pro děti od 2 do 6 let je k dispozici sestava se skluzavkou, závěsná, vahadlová a pružinová houpačka a točidlo. Maminky a nejmenší cyklisté jistě ocení i dlážděnou odstavnou plochu určenou k parkování kočárků, kol a odrážecích motorek. Školáci se mohou vydovádět na závěsné houpačce a balančním kolotoči nebo prověřit svou kondici na 7 a půl metru vysoké provazové pyramidě. K různým míčovým hrám poslouží dětem i sportovní asfaltová plocha. Město však neopomnělo ani zimní radovánky místních dětí. V bezprostřední blízkosti Oranžového hřiště byla navršena zhruba dvoumetrová sáňkovací mulda. Část hřiště, která je vyhrazena malým dětem, je oplocena nízkým dřevěným plotem.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Nový Jičín

> Komentáře