Sport & Relax areál Bozeňov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sport & Relax areál Bozeňov

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Sport & Relax areál Bozeňov nabízí širokou škálu ubytování s možností relaxace i sportovního vyžití. Ubytovat se můžete v tříhvězdičkovém wellness hotelu, penzionu nebo kempu. Pro fanoušky outdoorových sportů je k dispozici adrenalin park, antukové kurty, beachvolejbalové a multifunkční hřiště a nechybí ani dětské hřiště s prolézacím hradem. Pro ty, kteří raději relaxují, jsou připraveny masáže nebo wellness centrum s finskou saunou, parní lázní, nahřívacími vodními lůžky, whirlpool a jiné. Sport & Relax areál Bozeňov nabízí také možnost koupání v nedalekých přehradách. Sport & Relax areál Bozeňov nabízí širokou nabídku vyžití. Na své si zde přijdou sportovci, turisté, rodiny s dětmi, páry nebo senioři. Vybere si každý: - adrenalinový park - bungee trampolínu - lezeckou věž - půjčovnu kol - multifunkční hřiště - antukové kurty - beachvolejbalové hřiště - petanque - ping pong stoly - deskové hry - dětskou hernu - fontánu pro děti - minigolf

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Zábřeh
Ulice: Sport & Relax areál Bozeňov, Dolní Bušínov 146
Telefon: 583 411 299
E-mail: [email protected]

> Komentáře