Cinibulkova naučná stezka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Cinibulkova naučná stezka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Cinibulkova naučná stezka začíná u Městských lázní ve Mšeně a po 9km cesty krásnou kokořínskou přírodou se do Mšena opět vrací. Stezka vede přes les, pole, labyrint kokořínských skal i po poklidných lesních cestách. Čeká Vás zde pět zastavení, na kterých se dozvíte zajímavosti o Mšeně, jeho historii a o přírodě kolem Vás. Na projití Cinibulkovy naučné stezky (dále pouze „NS“) budete potřebovat přibližně 3 hodiny. Na trase NS i v jejím bezprostředním okolí je mnoho zajímavostí, které určitě stojí za povšimnutí. Přímo na trase se můžete proplést skalním bludištěm, vyfotografovat u "Obří hlavy a Žáby", zblízka si prohlédnout "Faraona" nebo prozkoumat "Prolezovačky". Nedaleko stezky se nachází "Mšenské Pokličky" – jedinečný geologický útvar, který má ve znaku i CHKO Kokořínsko.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Mšeno

> Komentáře