Naučná stezka Hradišť | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Naučná stezka Hradišť

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Krátká naučná stezka vede z obce Kadlín k rozhledně na nedalekém návrší Hradišť. Stezka je součástí projektu zážitkové turistiky Sedm kadlínských zastavení, sestávajícího z expozic v místním muzeu (expozice venkovského kováře, staré selské techniky, motyček a polních plodin), kostela sv. Jakuba Většího, naučné stezky Hradišť a stejnojmenné rozhledny. Naučná stezka seznamuje s polní flórou a faunou. Naučná stezka je zcela nenáročná, z obce až k rozhledně vede po vedlejší bezbariérové asfaltové cestě, v malém kolečku okolo rozhledny pak spíše vyšlapanou pěšinou po okraji pole. Trasa není nijak značena. Rozhledna Hradišť stojí na návrší mezi okolními poli. Za dobré viditelnosti je z ní (i od ní) hezký pohled na Vrátenskou horu, Bezděz, Ralsko a Ještěd.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Kadlín

> Komentáře