Kokořínsko - luštění v přírodě s pokladem: Šemanovickým dolem se skřítkem Karpíškem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kokořínsko - luštění v přírodě s pokladem: Šemanovickým dolem se skřítkem Karpíškem

Foto: Petr Rovný

> Otevřeno

duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Hrad Kokořín nebo kokořínské Pokličky zná každý, ale slyšeli jste někdy o jeskyni Klemperka, o skalním bytě Rozbořenka, nebo o Cimrmanově jeskyni? Tato hra vás provede nejzajímavějšími místy Šemánovického dolu. Skřítek Karpíšek vám poví něco o obyvatelích tohoto nádherného údolí. Můžete se s ním podívat do malé volně přístupné podzemní jeskyně, zkusit si, jak lidé dříve žili v obydlích, vytesaných do skály a jak vypadá jeden z největších skalních převisů na Kokořínsku. Má pro vás připraveno celkem 9 skrýší s různými úkoly. Když je s pomocí herního plánu najdete a úkoly úspěšně splníte, získáte nápovědy, které vám umožní najít truhlu s odměnou. Zakoupením této hry finančně podpoříte organizování aktivit pro místní děti. Hru provozujeme ve spolupráci s místní organizací TJ Sokol Mšeno.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Kokořín
Ulice: Kokořín
Telefon: 722339306
E-mail: [email protected]

> Komentáře