Dětské centrum Gabriel | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětské centrum Gabriel

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (3x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

V našem centru zábavnou a hravou formou rozvíjíme děti pomocí alternativních i klasických směrů, věnujeme se dětem od tří let, odpočinou si zde a mnoho se toho naučí. V našem programu se vyskytují prvky waldorfské a montessori pedagogiky, cílem však není „nechat děti růst.“ Prožitek je pro nás na prvním místě, díky němu si děti rychleji osvojí dovednosti, ke kterým je motivujeme a jsme jejich oporou, pomocnou rukou. Kapacita je omezená na patnáct dětí a to nám umožňuje naprosto individuální přístup, protože každé dítě je jedinečné, věnujeme se jim se 100% nasazením, aby v sobě našly pravé JÁ. Každý extrém je špatný, na tomto základě se skládá i náš program nadstandartních aktivit, nechceme aby se děti ubíraly jen jedním směrem, chceme aby si toho vyzkoušely, co nejvíc a s naší pomocí si v tom našly to své. ÚTERÝ- VÝTVARNÝ A MANUÁLNÍ ROZVOJ dopolední program – 8:30 – 12:30 odpolední program – 13:00 – 17:00 Děti od narození vnímají svět kolem sebe, baví je poznávat nové věci a zkoušet nové činnosti – proto je pro ně přirozená a lákavá i výtvarná činnost. Ve výtvarném kroužku si děti vyzkouší různé výtvarné techniky (kresba, malba, koláž, frotáž a další), prostřednictvím kterých objeví nové schopnosti vyjadřování. Pomocí výtvarných činností, které budou vycházet z jejich bezprostředních zážitků, mohou objevovat svět kolem sebe a rozvíjet svou přirozenou fantazii a kreativitu. Při každé příležitosti se tématicky zaměříme na tvoření daného období (svátky, události….). Kreativní myšlení je v dnešní době velmi důležité a jeho rozvíjením se zvyšuje šance, že u dětí spolu se zájmem o výtvarné umění nezanikne, jak tomu bohužel často bývá. Děti si vyzkouší i mnoho jiných tvořivých činností. - Výroba předmětů, které si děti odnesou s sebou na památku. - Tvoření z přírodních materiálů. ČTVRTEK DOPOLEDNE 8:30 - příchod dětí, spontánní hry, rozkoukání dětí, konzultace s rodiči. 9:00 – senzomotorické učení- učení pohybovým návykům, tanečky či tvořivky (malování, hry s barvami a papírem, vyrábění z přírodnin,…) 10:30 – hudebka pro malé, dramaťáček, dechové cvičení. 12:00 – spontánní hry pro uvolnění mysli a odreagování 12:30 – Odchod dětí s rodiči, či jiným doprovodem ODPOLEDNE 13:00 - příchod dětí, spontánní hry, rozkoukání dětí, konzultace s rodiči. 13:30 - senzomotorické učení- učení pohybovým návykům, pohádkové cvičení, hudba, tance, dramaťáček či tvořivé činnosti na rozvoj jemné i hrubé motoriky 15:00 – Předškoláček- Příprava do školy formou hry, zábavná logopedie, angličtina pro malé. 16:30 – spontánní hry pro uvolnění mysli a odreagování 17:00 - Odchod dětí s rodiči, či jiným doprovodem

> Otevírací doba

8:30 až 17:00

Každé úterý a čtvrtek

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 8 - Bohnice
Ulice: Bukolská 775/4
Telefon: 602 125 215
E-mail: [email protected]

> Komentáře