Emilia - Mateřská škola | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Emilia - Mateřská škola

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Jsme česko-anglická školka fungující v Kolíně od roku 2009. Příjímáme děti od 2 let věku a udržujeme počet dětí tak, aby lektoři mohli všem dětem věnovat dostatek individuální pozornosti. Máme čas a prostor se dětem věnovat individuálně, ostatně trávíme s nimi spoustu času. O jejich uspeších i neuspěších Vás informujeme každý den. Náš rodilý mluvčí a anglická lektorka mluví na děti jen anglicky, děti si rychle osvojí nejen cizí řeč, ale i myšlení v širších souvislostech. Denní rituály, hudba, pohyb, podnětné aktivity a lektoři, kteří jdou dětem příkladem, to jsou jen některé z našich priorit. Chováme se jako velká rodina, zajímame se o Vaše zázemí, tak jako Vám ukazujeme prostředí a fungování školky. Pro předškolní přípravu využíváme oblíbenou metodiku Kuliferdy, vy máte možnost kdykoli nahlížet do sešitu a nic nezameškáte, v případě nemoci, či dovolené, můžete procvičovat doma. Přijďte a přesvědčíte se sami, rádi Vás poznáme.

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Kolín
Ulice: V Opletkách 247
Telefon: 722 913 555
E-mail: [email protected]

> Komentáře