Mateřská škola Ekolandia - Čelákovice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Ekolandia - Čelákovice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Chceme společně s rodiči vychovat děti, kterým bude záležet na fyzickém a duševním zdraví člověka, kvalitních mezilidských vztazích a životním prostředí. Škola je zaměřena na zdravý životní styl a lásku k přírodě. Vedeme děti k rozvoji jejich osobnosti, učíme je respektovat jiné osobnosti, ale rovněž respektu a úctě k sobě. Mateřskou školu vnímáme jako počáteční etapu vzdělávání, ve které se dá ovlivnit až 75% vývoje mozku. Skrze podnětné činnosti stimulujeme, budujeme a zkvalitňujeme počet synaptických spojení v mozku, jenž jsou základním předpokladem pro školní úspěšnost a mají vliv na dalších stupních vzdělávacího systému na úspěšnou kariéru našich dětí. Čím bohatší síť nervových zakončení vytvoříme, tím bohatší paměť máme. Nadané děti se dají najít v jakémkoliv prostředí, záleží však na jeho podnětnosti. Naše filozofie je založena na přesvědčení, že předškolní věk je klíčovým obdobím pro získávání návyků, chování, základů zdravého životního stylu a postoje k lidem i k přírodě. Učíme děti zásadám aktivní péče o své zdraví, pohyb a zodpovědnému přístupu ke každé činnosti. Tato koncepce je zajištěna díky nižšímu počtu dětí ve školce, odbornému pedagogickému vedením, rodinnému prostředí a individuálnímu způsobu výuky.

> Otevírací doba

každý všední den 7 - 18 hod

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Čelákovice
Ulice: Jiráskova 243/8
Telefon: 734 854 701
E-mail: [email protected]

> Komentáře