Mateřská škola a jesle Domeček - Benešov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola a jesle Domeček - Benešov

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Jsme soukromá mateřská školka a jesle pro Benešov a okolí. Mateřská škola v Benešově byla naším cílem již od roku 2011, kdy jsme začali působit nejdříve 2 roky v Týnci nad Sázavou a v roce 2013 jsme otevřeli na základě požadavků rodičů úplně novou mateřskou školku a jesle na stávající adrese. Máme dostatečné kapacitní zázemí a kvalifikovaný personál a přijímáme tak děti od 1,5 do 6 let . Zajišťujeme péči o děti s bohatým programem zaměřeným na individualitu dětí. Hravou a zábavnou formou se podílíme společně s rodinou na rozvoji osobnosti dítěte. O tom že naše, práce je vedena s největší možnou péčí a zodpovědností svědčí nejen pochvalné reference rodičů ale i prestižní ocenenění projektu TOP Školky ( Www.topskolky.cz), kdy jsme byli za rok 2014 vyhlášeni jako nejlepší soukromá školka ve Středočeském kraji. Při práci s dětmi využíváme tématicky zaměřené programové bloky s mnoha aktivitami. Vedeme děti k samostatnosti, zdravému životnímu stylu, ke spolupráci a kamarádskému vztahu k ostatním dětem. Podporujeme rozvoj jejich tvůrčích schopností a fantazie a nenásilnou integraci dětí do kolektivu.

> Otevírací doba

Provozní doba 7.00 – 17.30 hod , Po -Pá

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Benešov
Ulice: Hodějovského 541
Telefon: 734857992

> Komentáře