Mateřská škola da Vinci | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola da Vinci

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Česká školka s kapacitou 30 dětí s nadstandardní výukou anglického jazyka a kvalitními montessori pomůckami. Navazující základní škola ZŠ da Vinci v Dolních Břežanech. Pro děti vytváříme přátelskou a partnerskou atmosféru. Spolupracují s námi při výběru aktivit a již od útlého věku rozvíjejí svou samostatnost a zodpovědnost. Za podpory dospělých děti objevují svůj potenciál, který u nás mohou svobodně projevit, více si věří. Nabízíme ve školce dětem bezpečný prostor blízký tomu, jaký důvěrně znají z domova, ze své rodiny. Každodenní činnosti ve školce probíhají v přirozeném prostředí, v prostředí aktivně podněcujícím individuální nadání a tvořivou inteligenci dětí. Využíváme výhod heterogenní i homogenní skupiny. Ráno jsou všechny děti spolu. Od 9 do 13 se rozdělíme na 2 skupinky podle věku, abychom mohli program přizpůsobit přímo potřebám dětí.Pro mladší děti je přechod přirozenější a citlivější. Odpoledne jsme opět všichni spolu. Starší děti pomáhají mladším, mladší leccos okoukají, přiučí se. Poskytujeme velmi individuální přistup kvalitního týmu pedagogů MŠ – na jednoho připadá maximálně 8 dětí. Podpora cesty ke zdravému životnímu postoji a životnímu stylu – vedeme k odpovědnosti za své zdraví, nabízíme kvalitní a vyvážené školní stravování. Za přirozenou součást výuky ve školce považujeme environmentální výchovu. Děti mají možnost chovat zvířátko, pečovat o plodiny na školní zahradě, účastnit se aktivit zaměřených na péči o přírodu v okolí školy, společnými silami třídit odpad. V rámci běžné docházky nabízíme pestré hudební, výtvarné a pohybové aktivity, které zajišťují členové našeho týmu s odpovídajícími zájmy a zkušeností.

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Zvole
Ulice: J. Štulíka 12
Telefon: 257 741 389
E-mail: [email protected]

> Komentáře