Sportovní mateřská škola Človíček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sportovní mateřská škola Človíček

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Co na Vás v naší školce čeká? Bohatá náplň činností dle školního vzdělávacího programu Každý den plný sportovních a pohybových aktivit, možnosti výběru z řady kroužků pro všestranný rozvoj osobnosti dětí Pravidelný, zdravý pohyb jako základní návyk každého dítěte 1x týdně tenis, plavání a atletika v rámci denní činnosti ve školce Zapojení do Mensa NTC Learning projektu pro nadanou a talentovanou mládež Spolupráce s Lidovou školou umění - výtvarné a keramické kurzy, výuka hry nahu dební nástroj - klavír, flétna aj. Spolupráce s významnými sportovními kluby- Karate Masada Spolupráce s anglicko-německou školou School tour Sportovní soutěže a akce Spolupráce s významnými českými olympioniky- Kateřina a Tomáš Janků, Jarmila Kratochvílová a další Mnoho zážitků a prožitků, aktivního poznávání a her nejen ve skupině Individuální přístup se sníženým počtem dětí ve skupině Příjemné, bezpečné prostředí se zkušenými pedagogy a lektorkami Hračky a vybavení z přírodních materiálů a dřeva, dle vyhovujících norem pro děti K dispozici herna, ložnice, WC s koupelnou, jídelní kout, šatna. Ve venkovních prostorách dětské hřiště, pískoveště Zdravé, chutné, zdravé a pestré jídlo - snídaně, svačiny, obědy -dle přísných hygienických norem pro děti spolu s pitným režimem Denně čerstvé pečivo z pekárny Denně jogurty a mléko do škol

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Chocerady
Ulice: Chocerady 334
Telefon: 776608555
E-mail: [email protected]

> Komentáře