Jazyková mateřská školka Bambino - Cheb | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jazyková mateřská školka Bambino - Cheb

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Jazyková školka BAMBINO vznikla 1.března 2011. Založením školky jsme chtěli vyplnit mezeru, která vznikla v této vzdělávací oblasti v našem regionu. Výchovně-vzdělávací program TEACH&PLAY, který byl vytvořen na základě dlouholetých zkušeností našich lektorů, rámcového vzdělávacího programu ministerstva školství, mezinárodních zkušeností a standart, přání klientů a potřeb dětí. Naším přáním je, aby děti odcházely z naší školky šťastné a do budoucího života s tolik potřebnými návyky, znalostmi cizích jazyků, informacemi a připraveností. Díky výbornému zázemí, propracovanému logistickému a edukativnímu systému může Jazyková školka BAMBINO svým klientům nabídnout služby na nejvyšší možné evropské úrovni za nejnižší možnou cenu. Jazyková školka BAMBINO je školkou jazykovouPůsobí zde rodilý mluvčí jazyka anglického a německého. Klademe velký důraz na pohybové aktivity, umělecké aktivity, díky naší poloze na častý venkovní pobyt dětí, na kvalitní energeticky vyváženou stravu, pitný režim a individuální přístup k dětem i jejich rodičům, protože o školce svých dětí si musí rozhodovat především rodiče.

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Cheb
Ulice: 17. listopadu 103/20
Telefon: 602 444 602
E-mail: [email protected]

> Komentáře