Mateřská škola v Rumunské Čelákovice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola v Rumunské Čelákovice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.7  (3x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Naše mateřská škola "Mateřídouška" byla postavena v roce 1975, jako společné zařízení jeslí a mateřské školy uprostřed sídlištní zástavby. Ke škole patří velká zahrada se vzrostlou vegetací, vybavená pohybovým nářadím a čtyřmi pískovišti. Využíváme ji během celého roku. V současné době budovu MŠ využívá osm tříd. Z toho jsou 2 třídy smíšené a v ostatních třídách jsou děti dělené dle věku. Počet dětí během roku je pohyblivý, děti vstupují do MŠ během celého roku. Zařazovány jsou i děti handicapované, které se snažíme integrovat mezi děti zdravé. Zápis je jednou za rok, a to koncem dubna. Děti procházejí vždy adaptací společně s rodiči. Toto období pokládáme za velmi důležité pro dítě (záznamy o dítěti) i pro rodiče. Je potřebný vztah rodičů ke škole, jejich vstřícnost i uznání. Adaptace nových dětí, které nastupují od září, probíhá v posledním srpnovém týdnu. Adaptace dětí které nastupují během roku probíhá vždy týden nebo 14 dnů před nástupem, dle potřeby dítěte.

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Čelákovice
Ulice: Rumunská 1477
Telefon: 326 910 917

> Komentáře