Soukromá česko-anglická mateřská škola Bublinky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soukromá česko-anglická mateřská škola Bublinky

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola BUBLINKY je česko - anglická mateřská škola, děti zde získávají přirozenou formou vzdělání i v jazyce anglickém. Ve třídě je přítomna rodilá mluvčí z USA, která s dětmi komunikuje při běžných činnostech, hrách či programových blocích. Děti předškolního věku se tak přirozenou formou naučí nejprve věci v jazyce anglickém pojmenovávat, výrazům v jazyce anglickém rozumět, posléze jsou schopny vytvářet a komunikovat i v krátkých větách. Anglický jazyk se tak stává součástí vzdělání dětí v naší školce přirozenou cestou. Principem naší školky je umožnit dětem klidný a radostný vstup mezi své kamarády do dětského kolektivu za pomoci individuálního a respektujícího přístupu učitele. Program školky vychází ze VZDĚLÁVACÍHO PLÁNU, který čerpá z různých témat (rodina, zvířátka, barvy apod.). Témata se v pravidelných intervalech mění, jsou přizpůsobena ročním obdobím a věku dětí a nezapomínáme ani na svátky a významné dny. (Den Matek, Den dětí, Halloween, Velikonoce,Vánoce...) Výukový program naší školky se zaměřuje na celkový rozvoj osobnosti dítěte (psychický, fyzický, sociální i citový rozvoj, pohybové a komunikační dovednosti, rozvoj tvořivosti, hudebního vzdělání a samostatnosti). V době letních prázdnin (červene - srpen) probíhají ve školce tematické příměstské tábory i pro děti nenavštěvující školku.

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5 - Zličín
Ulice: Vratičová 263
Telefon: 777224843
E-mail: [email protected]

> Komentáře