Mateřská školka Božkov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská školka Božkov

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Cílem školky je vytvářet pro děti vlídné, tvořivé, zdravé a přínosné prostředí. Naším cílem je zachovat v dětech jejich vrozenou tvořivost, fantazii, odvahu zkoumat a zkoušet, naučit je vymýšlet různé (i originální, nekonformní) způsoby řešení, naučit je samotné řešit konflikty, probudit v nich vědomí odpovědnosti a morálky (která nevzniká z poslušnosti k autoritě, ale z vnitřního já), naučit je vidět vše v souvislostech. Taktéž s rodiči je zacházeno s respektem a je rozvíjena spolupráce se školkou estetické a přátelské prostředí rozvíjející individualitu a cítění dítěte menší počet dětí ve třídě ještě posiluje osobní přístup hluboce respektující přístup k dětem i rodičům reálné - opravdové práce ve školce i na zahradě jídlo z vlastní kuchyně - tvoříme zdravě a s důrazem na místní bio-potraviny ve třídách není televize ani počítač rodiče jsou vítáni - vstřícný přístup k rodičům a jejich přáním a rozvíjení vzájemné spolupráce

> Otevírací doba

otevírací doba: pracovní dny od 7:00 do 16:30

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň 2
Ulice: Božkovské náměstí 576/2a
Telefon: 724 544 061
E-mail: [email protected]

> Komentáře