Mateřská škola Benjamínek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Benjamínek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Záměrem našeho jedinečného vzdělávacího programu, zacíleného na děti již od 2 let až do školního věku, je jejich všestranný rozvoj. Vytváříme u dětí pozitivní a partnerský vztah k přírodě, estetice, k cizímu jazyku. Naší snahou je vytvořit pevný základ k budoucí spokojenosti a úspěšnosti v životě dítěte a později dospělého člověka. Počáteční úspěchy v MŠ i ZŠ jsou jistotou k vypěstování zdravého sebevědomí dítěte. Zaměstnáváme pouze profesionální pedagogy a další odborníky v oblastech dětské psychologie a logopedie. V příjemném prostředí naší školky jsme připravili inspirativní interiéry plné barev, ve kterých se děti mohou cítit bezpečně a podněcujeme jejich přirozenou zvídavost. Symbolem naší školky a kamarád nás všech je skřítek Benjamínek, který společně s dalšími postavičkami provází děti světem pohádek. Tým pedagogů je zaměřen na práci se vzdělávacím programem - "S Benjamínkem poznáváme svět". Na tento vzdělávací program navazují třídní tematické plány, které jsou vypracovány a přizpůsobeny věkově smíšené třídě s kapacitou max. 20 dětí. Budova školky se nachází v nově zrekonstruovaných prostorách 2. NP obecní budovy. V těsné blízkosti je zastávka autobusu.

> Otevírací doba

denně od 6.00 do 18.00 hodin.

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Draženov
Ulice: Draženov 70
Telefon: 720575011,777267732
E-mail: [email protected]

> Komentáře